Kanatlı

Verimli ve Sürdürülebilir Kanatlı Sağlığı Çözümleri

Kanatlı eti ve yumurtasına olan küresel talep olağanüstü bir oranda artıyor. Kanatlı sektörünün de bu talep doğrultusunda gelişmesi ve yenilik yapması gerekiyor.

Yenilikçi yem katkılarımız, üreticilerin karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için geliştirildi. Son teknoloji ürünlerimiz üretimin, üretkenliğin ve hayvan refahının artmasına, çevresel etkinin azaltılmasına ve ürün kalitesinin geliştirilmesine yardımcı olmak için tasarlandı.

 

Ürünlerinizi güvenle tanıtın

Her üretici ürünlerini  güvenilir, kaliteli ve sürdürülebilir protein kaynakları olarak farklılaştırmak ister. Dsm-firmenich’in Türkiye temsilcisi  olarak, israfın azaltılmasına ve gıda güvenliğinin sürdürülebilir bir şekilde iyileştirilmesine yardımcı olmak ve  pazarda itibar kazanmanız için birinci sınıf kanatlı ürünleri sunmanızı destekliyoruz.

Sürünüzü güvenle koruyun

Başarılı kanatlı üretimi için yaşamın her aşamasında sağlık ve beslenme sorunları riskinin azaltılması esastır. Sağlıklı gelişim ve refahın kalbinde yer alan kapsamlı çözüm yelpazemizle, sürülerinizi güvenle korumak için karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.

Güvenlilir ve verimli bir  performans elde edin

Sürünüzde besin maddelerinin verimli kullanımı sağlıklı gelişmeyi sağlar, üretkenliği ve performansı artırır. Verimliliği ve sürdürülebilirliği geliştirerek sürünüzün performansını ve karlılığınızı güvenle artırmanıza yardımcı oluyoruz.

 

 

 

 

 

 

 Bir uzmana başvurun

Bir biokey uzmanıyla iletişime geçin veya ihtiyaçlarınıza uygun dünyanın her yerindeki kişileri bulun.