Mycofix® Focus

Mycofix® Focus

Ürün Açıklaması

Adsorbe edilebilir mikotoksinlere ek olarak fumonisinlere karşı korumayı hedefleyen ​fumonisin biyotransformasyonundaki yenilik.

 

Nasıl çalışır

Adsorbe edilebilir mikotoksinlere ve fumonisinlere karşı hedefe yönelik koruma sağlamak için adsorpsiyon ve biyotransformasyon olmak üzere iki etki modu kullanır.​

 

 

Mycofix® Focus'un Faydaları

Aflatoksinleri1 adsorbe ettiği ve fumonisinleri2 toksik olmayan metabolitlere biyolojik olarak dönüştürdüğü kanıtlanmış tek AB onaylı ve patentli ürün bileşenleri içerir.

 

11060/2013 Sayılı Yönetmelik (AB)

21115/2014, 2017/913, 2018/1568 ve 2021/363 Sayılı Yönetmelik (AB)

 

Mycofix® Focus'un arkasında ne var?

Mycofix® Focus, bileşiminde FUMzyme® içermektedir. FUMzyme®, fumonisini hidrolize fumonisinlerin ve iki zincir trikarbalik asitin toksik olmayan metabolitlerine geri dönüşümsüz bir şekilde biyotransforme eden mevcut tek enzimdir.​

 

FUMzyme®'in Etkinliği

Bu enzimin devrim niteliğindeki inaktivasyon kapasitesi in vitro ve in vivo deneylerle doğrulanmıştır. FUMzyme®, yaklaşık 60 ppm FB1'i yalnızca 15 dakikada toksik olmayan bir metabolit olan HFB1'e dönüştürebilir.

Biyotransformasyon

Patentli hedefe yönelik bir enzim ile biyolojik bir bileşenin benzersiz kombinasyonu, mikotoksinleri toksik olmayan, çevre açısından güvenli metabolitlere dönüştürür.

 

İçerikleri şunlardır:

FUMzyme®

Biomin® BBSH® 797

 

 

Adsorpsiyon

Mineral adsorbanlar, endotoksinlerin yanı sıra aflatoksinler ve ergot alkaloidleri gibi adsorbe edilebilir mikotoksinleri seçici olarak bağlar. Mycofix®, aflatoksinlerin %90'ından fazlasını bağlayan ve Avrupa Birliği Referans Laboratuvarı (EURL) tarafından belirlenen katı gereklilikleri karşılayan AB onaylı bentonit içerir.

 

Diğer Ürünler

Bir uzmana başvurun

Bir biokey uzmanıyla iletişime geçin veya ihtiyaçlarınıza uygun dünyanın her yerindeki kişileri bulun.