Toptronic® Likit

Toptronic® Likit

Ürün Açıklaması

Dinamik asidifikasyonda doğal olarak önde!

Daha güçlü bir antibakteriyel etki ve büyüme artışı için sinerjik etki gösteren organik asitler ve Permeabilizing Complex™ kombinasyonu

 

 

Permeabilizing Complex™ karışımı, Gram negative bakterilerin dış membranından geçmekte ve böylece organik asitlerin antimikrobiyel aktivitesini arttırmaktadır. Salmonella spp. ve E. coli gibi zararlı bakterileri azaltmakta ve kontrol altına almaktadır. Permeabilizing Complex™ karışımının, organik asitlerin antimikrobiyel etkisini güçlendirdiği belirlenmiştir.

 

 

Organik asitler, pH ve tampon kapasitesini azaltarak ve Salmonella spp. ve E. coli gibi bakterileri kontrol altına alarak yem ve su hijyenini arttırma etkisi göstermektedir. Bu, bileşik yemin besleyici değerini korur ve raf ömrünü uzatırken, bir yandan da bozulmasını önlemektedir. Nem ve depolama gibi ortam faktörlerini göz önünde bulundurarak yeme işlem uygulamak için düzenli bir şekilde organik asitlerin kullanımı bozulma ve tekrar kontaminasyon riskini azaltmaktadır.

 

Başlıca faydaları:


  • Su kalitesinin artması ve bunun yanı sıra yemin korunması ve stabilizasyonu
  • Gram-negatif bakterilerle kontaminasyon riskinde azalma
  • Diyare insidansı ve enterik hastaların prevalansında azalma
  • Hayvan performansında artış

 

İçerik:

Toptronic® Likit, organizma üzerinde sinerjik etkiye sahip olan organik asitleri ve bunların tuzlarını içerir.

 

Göstergeler:

Gram pozitif ve gram negatif bakterilere (E.coli, Salmonella) karşı antimikrobiyal aktiviteleri uyarır, ayrıca büyüme süreçlerini iyileştirir.  Gıda ve gastrointestinal sistemdeki etken maddelerin dağılımını sağlar. Asitliği azaltır, protein ve yağ içeriğini ve ayrıca gıda dönüşümünü iyileştirir.

Diğer Ürünler

Bir uzmana başvurun

Bir biokey uzmanıyla iletişime geçin veya ihtiyaçlarınıza uygun dünyanın her yerindeki kişileri bulun.