PoultryStar® ME

PoultryStar® ME

Ürün Açıklaması

PoultryStar® me, özel olarak seçilmiş probiyotik mikroorganizmalar ve prebiyotik fruktooligosakkaritlerin sinerjik etkisi yoluyla yararlı bağırsak mikrobiyotasını destekleyen, iyi tanımlanmış, kanatlılara özel, çok suşlu bir sinbiyotik üründür.

PoultryStar® me, kanatlıların bağırsak sağlığını iyileştirmek ve günlük civcivleri ve her yaştaki kuşları, hayvan sağlığının ve gıda güvenliğinin iyileştirilmesine yol açacak şekilde patojenlerin kolonileşmesine daha az duyarlı hale getirmek için tasarlanmıştır.

 

 

Etki Şekli:

  • BIOMIN®/DSM tarafından patenti alınan probiyotik suşları, üstün probiyotik özellikleri ve sinerjistik etkileri nedeniyle kapsamlı bir şekilde araştırıldı ve seçildi. Patojenik bakterilerin rekabetçi bir şekilde dışlanmasında en iyi etkinliği gösterdiler. Probiyotik suşları, probiyotik-konakçı uyumluluğunu arttırmak için sağlıklı kuşların bağırsağından izole edildi.
  • Prebiyotik fruktooligosakkaritler (FOS), Lactobacillus ve Bifi dobacterium cinslerinden faydalı bakterilere özel bir besin kaynağı görevi görür..

 

Uygulama:

PoultryStar® me doğrudan bitmiş yeme karıştırılır.

PoultryStar® me 85 °C sıcaklığa kadar peletlenebilir.

PoultryStar® me'nin kullanımı, bağırsak stresi aşamaları ve yüksek patojenik mücadele dönemleri sırasında, kuluçka sonrası kümes hayvanlarında mikrobiyotanın (yeniden) oluşturulması ve geliştirilmesi için özellikle faydalıdır. Stres bağırsak mikrobiyotasını olumsuz etkileyerek disbiyoza ve performansın düşmesine neden olur.

Hayvan kategorileri ve türleri:

*Broylerler

*Yumurtacı  tavuklar,

*Küçük kümes hayvanı türleri.

Diğer Ürünler

Bir uzmana başvurun

Bir biokey uzmanıyla iletişime geçin veya ihtiyaçlarınıza uygun dünyanın her yerindeki kişileri bulun.